Przekazaliśmy już 11.400zł dla potrzebujących zwierząt
Reklamacje

Jesteśmy pewni, że pokochasz nasz sklep Psiunio. Gdybyś jednak z jakiegoś powodu była niezadowolona, oferujemy aż 30 dni na zwrot.

WYMIANY

Zawsze oferujemy aż 30 dni na wymianę. Wystarczy podać nam w mailu na sklep@psiunio.pl inne rozmiary - przygotujemy całkiem nowe produkty i wyślemy na nasz koszt. Przyspiesza to cały proces wymiany i nie trzeba składać kolejnych zamówień.

REKLAMACJE

Zgodnie z naszym regulaminem masz prawo do reklamacji nabytego towaru przez 30 dni od momentu otrzymania paczki.

1. Wypełnij formularz

Jeśli chcesz zwrócić jakąkolwiek część swojego zamówienia, wypełnij formularz i dołącz go do przesyłki zwrotnej.

2. Spakuj produkty

Upewnij się, że zwracany produkt jest w nienaruszonym stanie, nie nosi śladów użytkowania. Zapakuj zwracany produkt i wypełniony formularz.

3. Wyślij

Odeślij produkt(y) paczkomatem InPost. Nasz znajduje się w Zabrzu, przy ulicy Franciszkańskiej 2 41-819 = ZAB44M
adres e-mail: sklep@psiunio.pl
telefon: 790 290 102

POBIERZ FORMULARZ

Ważne informacje:
-przed wysyłką upewnij się, że towar jest w stanie nienaruszonym
-upewnij się, że ubrania są dobrze zapakowane, aby uniknąć uszkodzeń w czasie transportu

Pieniądze zostaną natychmiast zwrócone, kiedy tylko pozytywnie rozpatrzymy sprawę.

Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy

Jeśli jesteś tzw. kupującym uprzywilejowanym, a więc:

A) konsumentem

albo

B) osobą fizyczną, dla której umowa, jaką z nami zawarłeś, jest bezpośrednio związana z Twoją działalnością gospodarczą, ale nie ma dla Ciebie charakteru zawodowego

- co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: sklep@psiunio.pl.

Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni.

Bieg czternastodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się od objęcia towaru w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która obejmuje wiele towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach - od objęcia w posiadanie ostatniego towaru, partii lub części.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Zwracany towar zwróć do nas niezwłocznie na adres: Grunwaldzka 21/2 41-819 Zabrze, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy.

Dokonane przez Ciebie płatności zwrócimy Ci niezwłocznie na zasadach wskazanych w Regulaminie sklepu, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Jeśli nie zaproponowaliśmy, że sami odbierzemy od Ciebie towar – możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jego odesłania - w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Ci m.in. w odniesieniu do umowy:

  • w której przedmiotem świadczenia jest towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według Twojej specyfikacji lub służący zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb;
  • w której przedmiotem świadczenia jest towar ulegający szybkiemu zepsuciu lub mający krótki termin przydatności do użycia;
  • w której przedmiotem świadczenia jest towar dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
  • w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu.

Reklamacje

Poniższe treści mają zastosowanie do tzw. kupującego uprzywilejowanego. Jeśli nim nie jesteś, zajrzyj do naszego Regulaminu sklepu, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat reklamacji.

W przypadku gdy niewłaściwie zrealizujemy zawartą z Tobą umowę, masz prawo złożyć reklamację - najlepiej na adres e-mail: sklep@psiunio.pl lub drogą pocztową na adres ul. Grunwaldzka 21/2, 41-819 Zabrze.

Co do zasady, ponosimy odpowiedzialność za brak zgodności towaru z umową, istniejący w chwili jego dostarczenia i ujawniony w ciągu dwóch lat od tej chwili.

Na podstawie przepisów ustawy o prawach konsumenta możesz w takiej sytuacji żądać:

a) wymiany towaru

lub

b) naprawy towaru.

W niektórych przypadkach możesz też:

a) odstąpić od umowy

lub

b) złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny

- szczegóły w tym zakresie znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl